hurtownia ubran

Decyzja o lokalizacji hurtowni ma wpływ na działalność firmy. Równowaga między dogodną lokalizacją, a rozsądną ceną czynszu jest integralną częścią sukcesu. Bezpośrednio przyczynia się do poziomu sprzedaży, jak również pozytywnych opinii klientów. Dlatego coraz więcej mówi się o korzystnym rozwiązaniu dla obu stron jakim jest wybór lokalizacji w centrum handlowym.

Lokalizacja hurtowni a dostęp klientów

Wybierając lokalizację hurtowni, warto mieć na uwadze dostęp do niej szerokiego grona klientów. Istotne jest także określenie bazy osób i regionu, które zamierzasz obsłużyć. Posiadanie lokalizacji magazynowej, znajdującej się w pobliżu bazy konsumentów, pozwala na szybsze realizowanie procesu dostaw oraz obniżenie kosztów transportu. Centrum hurtowe GD Poland zlokalizowane jest w bliskiej odległości do Warszawy, innych dużych miast Mazowsza, ale także drogi krajowej prowadzącej na południe Polski.

Odpowiednie skomunikowanie hurtowni to nie tylko gwarancja szybkiego transportu towarów, ale także łatwy dostęp klientów. Warto pamiętać, że liczba osób odwiedzających Twoją hurtownię będzie bezpośrednio związana z łatwo dostępnymi drogami oraz różnorodnej komunikacji publicznej.

Przy wybieraniu odpowiedniej hurtowni należy też sprawdzić, czy budynek posiada wszystkie udogodnienia, które są konieczne do przechowywania oferowanych przez Ciebie produktów. Czy jest to miejsce bezpieczne? Warto też oszczędzić czas i wysiłek na przyszłość, oceniając przewidywany wzrost Twojej firmy tak, aby precyzyjnie określić jak dużej powierzchni będziesz potrzebować.

Planując sprzedaż hurtową dla dużej liczby odbiorców należy także rozważyć lokalizację hurtowni w miejscu, które znajduje się niedaleko wielkiej aglomeracji miejskiej i jednocześnie daje możliwość korzystania z bogatej oferty osobom z całej Polski, a nawet Europy Środkowo-Wschodniej. Położenie w okolicach Warszawy daje pełen dostęp nie tylko do klientów ze stolicy i Mazowsza, ale również z odleglejszych regionów kraju i państw ościennych.

Razem czy osobno?

Kolejnym ważnym elementem, który należy wziąć pod uwagę jest decyzja, czy planujesz prowadzić hurtownię w formie samodzielnej, czy jako część większej całości. Warto pamiętać, że zespół hurtowni zawsze przyciąga więcej zainteresowanych klientów, którzy, nawet jeśli nie są zainteresowani w danym momencie oferowanymi przez Ciebie produktami, z pewnością odwiedzą Twój sklep przy okazji innych zakupów. Co więcej, przynależność do dużego zespołu hurtowni to także doskonała forma reklamy – klienci zawsze pamiętają lokalizację miejsc, w których już byli, tym bardziej, kiedy mogą oczekiwać różnorodności towaru w konkurencyjnych cenach.

Lokalizacja hurtowni a rynek pracy

Dane demograficzne z okolic lokalizacji hurtowni mogą być ważniejsze, niż sama przestrzeń fizyczna. Określ dokładnie Twoje oczekiwania wobec pracowników. Nie każda lokalizacja geograficzna jest w stanie zapewnić pracowników o pożądanych umiejętnościach i z niewygórowanymi oczekiwaniami finansowymi. Dostępność pracowników może mieć wpływ na ogólne koszty prowadzenia firmy, dlatego prowadzenie badań dotyczących lokalizacji geograficznej jest tak istotne. Zrozumienie potrzeb i oczekiwań potencjalnych pracowników jest ważne, ponieważ wpływa na ich stopę utrzymania i rotacji, a także wydajność i koszty. Zaletą hurtowni GD Poland jest, że znajduje się ona w miejscu, które jest ważnym punktem na handlowej mapie Polski, dzięki temu gwarantując doświadczonych pracowników i duży dostęp klientów.

Dobra cena – korzyści wynikające z wynajmu lokali w GD Poland

Lokalizacja hurtowni w centrum handlowym wiąże się również z korzystną ceną za 1 m2 powierzchni oferowaną przez właścicieli lokali. To korzystniejsze finansowo rozwiązanie, niż budowa własnego obiektu. Co więcej, położenie centrum handlowego poza granicami metropolii warszawskiej, przy jednocześnie stosunkowo niewielkiej odległości od niej sprawia, że ceny są zdecydowanie bardziej konkurencyjne, niż w granicach miasta. To sprawia, że będziesz mógł oferować towary w konkurencyjnych cenach, które będą przyciągać wciąż nowych klientów.

Podsumowując, wybór lokalizacji hurtowni wymaga rozległych badań i planowania. Upewnij się, że bierzesz pod uwagę wszystkie czynniki przy rozważaniu potencjalnych lokalizacji Twojego biznesu. Odpowiedni wybór będzie korzystny zarówno dla Twojej firmy, jak i dla klientów, zapewniając bardziej wydajne, skuteczne i opłacalne doświadczenie dla sprzedających i kupujących.

Kompleks w Wólce Kosowskiej obejmuje 6 centrów handlowych i 4 wielkopowierzchniowe magazyny, w których można przechowywać produkty w komfortowych warunkach i jest niezaprzeczalnie liderem w branży produktów importowanych. Poznaj potencjał przestrzeni handlowej GD Poland i zaplanuj prężny rozwój swojej firmy.

Źródło: GD Poland – szeroki wybór odzieży i obuwia dla każdego