masaz prezent

Wyjątkowy pomysł na prezent bardzo często jest tuż przed naszym nosem – wystarczy przejrzeć bogatą ofertę masaży tajskich sieci salonów masażu tajskiego ThaiSun. Najwyższej jakości masaże tajskie wykonywane przez profesjonalne tajskie masażystki sprawią, że obdarowani poczują się jak w salonie w masażu w Bangkoku.

Karta podarunkowa, czyli voucher na masaż jest coraz bardziej popularnym zakupem prezentowym. Dzięki temu konceptowi osoba obdarowana może sama skorzystać z prezentu i samemu doświadczyć czegoś wyjątkowego. W sieci salonów masażu tajskiego ThaiSun od początku istnienia naszych gabinetów masażu tajskiego, ogromną popularnością cieszą się właśnie karty podarunkowe. Już pierwsi goście zachwyceni naszym masażem, pytali o możliwość podarowania takiego prezentu najbliższym. Z tego powodu wprowadziliśmy możliwość zakupu tego rodzaju voucherów na wszystkie z naszych masaży tajskich bezpośrednio od ręki w każdym naszych salonów. Bogata oferta masaży powoduje, że w sieci salonów masażu tajskiego ThaiSun możesz znaleźć zabieg, który trafi w gust każdej osoby obdarowanej – wystarczy tylko zastanowić się nad kilkoma bardzo prostymi kryteriami wyboru.

Jak wybrać rodzaj i długość masażu tajskiego dla osoby, której chcemy podarować takim prezentem? Przede wszystkim należy zastanowić się jak intensywny masaż lubi ktoś komu chcemy podarować kartę podarunkową na masaż tajski. Z racji tego, że nasi gości lubią bardzo różne pod względem siły masaże mamy w ofercie zabiegi dla osób lubiących masaże mocne, ale też można znaleźć wiele różnych rodzajów masażu relaksacyjnego. Jeśli osoba dla której kupujemy prezent lubi mocne masaże warto wybrać masaż tajski klasyczny, masaż pleców ramion i głowy, masaż tajski sportowy lub masaż refleksologiczny. Każdy z tych rodzajów masaży jest mocnym przeżyciem, zorientowanym bardziej na odzyskanie sprawności i rozruszanie bolących mięśni, niż czysty relaks. Jeśli wiemy, że osoba obdarowana cierpi na bóle mięśni, bóle kręgosłupa lub stawów powinniśmy wybrać masaż tajski klasyczny. Jest to rodzaj tradycyjnej fizjoterapii tajskiej, która jest bardzo skuteczna w tego rodzaju wypadkach. 

Wybierając masaż dla kogoś i biorąc pod uwagę stan jego zdrowia powinniśmy też zadecydować o odpowiedniej długości masażu. Osoby zgłaszające się do nas z problemami fizjoterapeutycznymi bardzo często wybierają masaże tajskie o długości 90 minut i dłuższe, ze względu na to, że dłuższy czas masażu pozwala na precyzyjne zajęcie najbardziej potrzebującymi miejscami. Powyżej 90 minut masażystki są w stanie przeznaczyć dodatkowy czas na pracę z problemem, który dokucza naszemu gościowi. 

Relaksujące masaże dla osób potrzebujących odpoczynku 

Nie zawsze najlepsze masaże to te, które są intensywne. Niektóre osoby potrzebują relaksujących zabiegów, aby w ogóle móc skorzystać z dobroczynnych właściwości fizjoterapeutycznych masażu tajskiego. Dla takich osób, przy zakupie karty podarunkowej na masaż tajski, warto zastanowić się nad masażami relaksacyjnymi. Szeroki wybór masaży tajskich relaksacyjnych otwiera najbardziej popularny z nich – masaż olejkami aromatycznymi. Użycie własnych nut zapachowych, tworzonych w Tajlandii powoduje, że aromaterapia to jedna z najważniejszych cech tego masażu. To zabieg przeznaczony dla osób potrzebujących głębokiego relaksu i odpoczynku psychicznego. Niewątpliwie jest to najlepszy wybór dla osób początkujących, ponieważ w trakcie masażu olejkowego nie można używać takiego nacisku jak w masażu tajskim klasycznym, co powoduje że jest z natury bardziej delikatny. 

Ciekawym wyborem wśród masaży relaksacyjnych są ciepłe masaże – gorącymi kamieniami, gorącym olejkiem kokosowym oraz stemplami ziołowymi. To zabiegi przeznaczone dla osób ciepłolubnych, takich które do osiągnięcia relaksu potrzebują wysokiej temperatury. W tych masażach dużo lepiej i bardziej bezboleśnie można pracować nad mięśniami, ze względu na ciepło pozwalające na szybkie rozluźnienie. 

Źródło: Masaż Warszawa – Thaisun.pl